KONST / Litografier / Färglitografi 12064627
nr 1206 4627
Färglitografi
Stig Claeson. Signerad, daterad 1980, numrerad 54/150. Motivet: 40x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:53:29
100 kr
200 kr